Co napędza mnie do działania?
Wasze opinie i rekomendacje! Może i Ty kiedyś napiszesz – DJ CHRIS Polecam

Opinie i rekomendacje na temat DJ CHRIS znajdziecie na wielu portalach, takich jak Facebook, Google, Weselezklasa.pl, Wedding.pl i wielu innych. Ale wyróżnienia, dyplomy i certyfikaty są właśnie tutaj.
Niezwykle ważne są dla mnie Wasze spostrzeżenia i ciepłe słowa płynące pod moim adresem, dlatego część z nich zamieszczam na mojej stronie, żebyście mogli się przekonać, że warto skorzystać z moich usług.
Pragnę podziękować każdej Młodej Parze, która mi zaufała oraz jestem niezmiernie wdzięczny Polskiemu Stowarzyszeniu Konsultantów Ślubnych za wyrazy uznania. W końcu kto jak kto, ale profesjonalny Wedding Planner nie może się mylić!

polecam dj chris

Wasze zdanie jest dla mnie najważniejsze!

Marta MaciejewskaSerdecznie polecam DJ Chris’a na wesele! Znakomity profesjonalista, muzyka super, a i zna wiele zabaw weselnych, które nie wprawiają gości w zażenowanie, na czym nam zależało 😉
Na spotkaniu przed weselem można na spokojnie ustalić rodzaj muzyki, zabaw oraz plan wesela, tak żeby wszystko było zgodne z oczekiwaniami Pary Młodej 🙂 Goście weselni chwalili Jego sposób prowadzenia zabaw jak i samą muzykę 🙂
Prywatnie to również bardzo serdeczna i wesoła osoba. Widać, że dobrze się czuje w swojej pracy 🙂
Polecam serdecznie!

Certyfikat dj

Polecamy z całego serca ♥️ żeby tak potrafić rozkręcić imprezę, trzeba mieć wielki talent, albo po prostu kochać to co się robi! Było super! 19.06.2021 Wójtowice. 😁♥️ Agata i Patryk ☺️”

Najlepszy DJ i wodzirej na świecie. Idealnie dobrane piosenki i zabawy, niezapomniane wesele. Wysoki poziom, kultura osobista, elegancja i idealnie dobrane słowa. Wszystko wg naszego planu i przede wszystkim – zgodnie z planem. Super kontakt. Dziękujemy za cudowne wspomnienia 🙂Pola K.

Myśle, że sukces naszej imprezy to w dużej mierze zasługa Pana Dj. W dużym skrócie: alkohol po weselu został a parkiet cały czas był pełen 🙂 Przed weselem konsultowaliśmy dobór muzyki, którą dj bardzo fajnie łączył ze swoją, uwzględniając przy tym nasz gust, dlatego grubo po 2:00 wleciała muzyka klubowa 😀Naprawdę bardzo polecamy, szczególnie jeśli macie chęć zorganizowania wesela w innym klimacie niż discopolo. Zostawiam opinie, Dj Chris – polecam10/10Ula Madera

To tylko mała cząstka tego co znajdziemy w internecie wpisując dj chris wrocław opinie. Miłej lektury i do zobaczenia!

Wierzę w to, że kiedyś sami napiszecie „polecam” dlatego zapraszam do kontaktu