To jest Agata, Pani Młoda, która zrobiła wesele po swojemu, ja jej w tym pomogłem i po dzień dziś nie zapomnej tej wspaniałej atmosfery, która towarzyszyła wszystkim gościom weselnym.

DJ na WESELE

Wesela, to już 14 lat wypełnionych większymi lub mniejszymi przyjęciami weselnymi, więc śmiało mogę powiedzieć, że wiem o nich bardzo wiele. Chętnie Was przeprowadzę przez ten jeden z najważniejszych dla Was dni. Dlatego mówią o mnie „dj na wesele”. Oferuję Wam poprowadzenie przyjęcia weselnego od przyjścia pierwszego gościa do samego końca. To będzie Wasz wieczór według Waszych marzeń, pomysłów i życzeń. Ja ze swojej strony zapewnię profesjonalny sprzęt, pełne prowadzenie, konkursy oczepinowe i przede wszystkim muzykę odpowiednią na to wielopokoleniowe przyjęcie.

oferta weselna, a wniej wodzirej, który chętnie wychodzi na parkiet.

Jako DJ na Wesele

Biorę pod uwagę upodobania Pary Młodej, a także na bieżąco dostosowuję gatunek granej muzyki do preferencji, wieku i nastroju gości weselnych.
Styl prowadzenia wesela konkursy i każdy szczegół ustalany jest wcześniej razem z Wami.
Aby przekonać się, że znaleźliście osobę, która poprowadzi Wasze wesele zapraszam na spotkanie, na którym opowiem w jaki sposób prowadzę wesela i zapoznam się z Waszymi oczekiwaniami.
Zapoznajcie się z opiniami i rekomendacjami innych.
Wasz Dj na wesele, oferta indywidualna.

IMPREZY FIRMOWE

Swoją muzyczną pasję wykorzystuję również przy prowadzeniu imprez firmowych, integracyjnych i promocyjnych. Potrafię sprostać indywidualnym potrzebom klienta i dostosować się do charakteru danego eventu. Sprawdź opinie na temat prowadzonych imprez tutaj.

Zdjęcie przedstawia w jaki sposób można zmienić salę weselną .Dekoracja światłem to bardzo modne i efektowne rozwiązanie.

DEKORACJA ŚWIATŁEM

Dekoracja światłem to ciekawa propozycja urozmaicenia oprawy wszelkiego rodzaju imprez. Piękne oświetlenie sprawi, że Wasza impreza będzie wyjątkowo elegancka, a goście oniemieją z wrażenia. Potrafię tak zmienić wygląd lokalu, że na nowo odkryjecie urok zaadoptowanej przez Was przestrzeni. Kolorowe oświetlenie architektury, parkietu, bufetu, stołu Pary Młodej pozwoli podkreślić uroczysty ton Waszej imprezy.

Świecący napis Love jako dekoracja ślubna.

Świecący napis LOVE

Napis LOVE to pomysł na dekorację ślubną sal weselnych czy niepowtarzalną sesję zdjęciową.
Zimny led czy kolor ciepły żółty?
Zdecyduj sam, zanim przyjedzie na Twoje wesele.

Ciężki dym podczas pierwszego tańca na weselu. Słynny taniec w chmurach

Oferta CIĘŻKI DYM

Taniec w chmurach bo tak potocznie mówimy o efekcie ciężkiego dymu, który używany jest najczęściej podczas pierwszego tańca Pary Młodej.
Często używany jako próba odwrócenia uwagi gości weselnych od ewentualnych niedociągnięć technicznych podczas tańca, ale ze strony zaproszonych gości jest to najbardziej efektowny i długo pamiętany moment podczas wesela, ponieważ sprawia, że przenosimy się w bajkową krainę mlekiem płynącą.
DJ na Wesele, oferta ciężki dym.

Para Młoda podczas pierwszego tańca, w tle bańki mydlane, super maszyna do baniek mydlanych na imprezie

MASZYNY DO BANIEK MYDLANYCH

Bańki mydlane, kolejny efekt świetnie sprawdzający się podczas wielu imprez tematycznych jak i Weselach.
Piękne kadry z Waszej imprezy to jedna rzecz, ale uczucie szczęścia i radości najmłodszych jak i najstarszych gości weselnych jest nie do opisania.

Karaoke na wesele -  to świetny pomysł na imprezę.
Pani młoda razem z najmłodszym uczestnikiem wesela śpiewają do mikrofonu. A wszystko to na weselu.

KARAOKE

Karaoke to świetny pomysł na urozmaicenie imprezy oraz integrację jej uczestników. Dzięki temu, że dysponuję wielkim mobilnym ekranem projekcyjnym i rzutnikiem multimedialnym jestem w stanie w krótkim czasie zorganizować imprezę śpiewaną pt. karaoke. Bezprzewodowe mikrofony i bogaty repertuar muzyczny czekają wtedy na Wasz popis umiejętności wokalnych.

dj na wesle, dj chris wrocław

DJ na wesele – DJCHRIS
Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą na twoje wydarzenie, sprawdź czy nic ci nie umknęło w zakładce oferta.

Następnie skontaktuj się poprzez formularz kontaktowy lub zadzwoń.

DJ CHRIS dj na wesele