lista utworów

Przykładowe listy utworów imprezowych
Lista utworów weselnych

Lista utworów na wesele i imprezy różnego rodzaju.
Jednym kliknięciem przeniesiesz się na profil DJ CHRIS WROCŁAW na portalu Spotify, a tam znajdziesz przykładowe kompilacje utworów, które mogą pojawić się na Twojej imprezie.

Listy utworów weselnych i imprezowych

Listy są tematyczne. Znajdziemy w nich muzykę rozrywkową i taneczną. Nie każda impreza jest taka sama dlatego nie zawsze i nie wszystkie piosenki będą do nich pasować. Po pierwsze wiele różnych gatunków, hitów i wiele nowości. Po drugie klasyki. Począwszy od Rock & Roll’a i lat 70′ 80′ 90′ po czasy współczesne.

Na dobrą sprawę muzyka jest dobierana na żywo pod to jak bawią się imprezowicze. W jakim są wieku i co najważniejsze – do tego jaki zamysł na wieczór ma sam organizator. Mam za sobą naście lat różnych imprez, dyskotekowych, weselnych, tematycznych. Wesele bez disco polo, jasne, że się da. Jednak nie jest łatwo.

Wieczory z muzyką latynoską czy poranki przy mocnych brzmieniach w rytmie dance? Oczywiście. Niejednokrotnie na wasze życzenie na imprezach pojawiają się zajawki rockowe, a nawet hip hopowe. Najczęściej jednak operujemy w rytmach disco i nie koniecznie polo.

Istotne jest to by muzyka łączyła pokolenia. Co więcej żeby DJ tą muzykę ze sobą tak poskładał tak, żeby się nie chciało schodzić z parkietu.

Zawsze podkreślam, że to Wy możecie decydować o tym co jest grane i dlatego możecie sami przygotować proponowaną listę. Ja dorzucę coś od siebie i powstaje nasza lista – utworów na wesele.
Prócz aktualnych kawałków z list przebojów oraz klasycznych weselnych numerów, przy których bawić się będą wszyscy… Pamiętajmy by dołożyć kilka polskich szlagierów sprzed lat. Przecież przy nich ruszą na parkiet też seniorzy.