Kontakt z DJ CHRIS

Krzysztof Damyliszyn
kom. 796 375 221

djchris@djchris.wroclaw.pl
al. Marcina Kromera 51A
51-163 Wrocław

konatk dj chris

Zapytaj o dostępność terminu i ofertę wysyłając krótką wiadomość, podaj miejsce i rodzaj eventu. Koniecznie podaj swój adres mailowy lub numer telefonu.

Kontakt z DJ CHRIS to nic prostszego! Napisz do mnie maila, a ja postaram się odpowiedzieć nie później niż do 24h.
Ułatwieniem i większą wygodą może być korespondencja za pomocą Messengera, więc czekam też na FB oraz Instagramie.
Ważnymi informacjami dla mnie będą po pierwsze, rodzaj eventu. Po drugie jego miejsce ponieważ działam na terenie całego województwa Dolnośląskiego i nie raz trochę dalej.
Kontakt telefoniczny pod numerem 796 375 221 mile widziany w godzinach od 10:00 do 18:00, jeżeli nie odbieram proszę zostawić wiadomość SMS
Nie każda impreza jest taka sama i nie wszystko czego można sobie zażyczyć jest w mojej ofercie, ale warto zapytać o opcje dodatkowe. Współpracując z firmami eventowymi mam możliwość wypożyczenia dla Was to czego właśnie szukacie.

Rezerwacja


Czasem nie łatwo jest podjąć decyzję z marszu. Nie potwierdzona data ślubu w kościele czy urzędzie lub nie podpisana umowa z miejscem, w którym ma odbyć się impreza. Dlatego są dwie formy rezerwacji: rezerwacja wstępna i umowa.
Rezerwacja terminu jest równoznaczna z podpisaniem umowy. Możecie się z nią zapoznać oraz ją pobrać w zakładce Dla Pary Młodej. Po wcześniejszym zapoznaniu się z umową, podpisujemy ją osobiście lub mailowo.
Przy podpisaniu umowy konieczna jest opłata rezerwacyjna, która jest w niej zawarta.
Wstępna rezerwacja terminu jest bezpłatna, a jej okres to zazwyczaj 7 do 14 dni.