DJ CHRIS WROCŁAW JAKO DJ NA WESELEGALERIA – ZDJĘCIA I FILMY

DJ na Wesele DJ CHRIS – Galeria Zdjęcia i Filmy

Zdjęcia, relacje i filmy z imprez znajdziecie przede wszystkim na portalach społecznościowych, gdzie dzielę się relacjami z prawie każdego wydarzenia. Także i tutaj, dlatego zapraszam do oglądania. Jako DJ na wesele mam ręce pełne roboty, mikrofon, goście, para młoda, muzyka. Gdzie więc jeszcze do tego znaleźć chwilę i odpowiedni moment by uwiecznić choć moment naszej wspólnej zabawy. Jednak jest rozwiązanie!
Najłatwiej bo najszybciej, obserwować moje relacje instagramowe. Dlaczego? Ponieważ można tam znaleźć wiele krótkich i realistycznych filmów przedstawiających to co odbywa się na różnorodnych wydarzeniach. Ważne, bez profesjonalnej obróbki.
Mam nadzieję, że dzięki tym materiałom będziecie spokojni komu powierzacie prowadzenia wesela.

Na zdjęciach widoczny jest sprzęt na którym gram i żeby było jasne – gram. Nie tylko odtwarzam utwory. Oczywiście są klasyki których miksowanie powinno podlegać karze i dobrze o tym wiem. Jednak na weselu przychodzi taki moment, że przez parkiet się po prostu płynie między gatunkami muzycznymi, w różnych tempach i różnych odsłonach.
Po pierwsze nienaganna postawa. Po drugie, adekwatny ubiór. Kolejno można wymieniać: dobrze dobrane nagłośnienie, profesjonalne efekty świetlne, zróżnicowany repertuar, umiejętność szybkiego reagowania na potrzeby gości i jakże ważna elastyczność – i właśnie to kryje się pod hasłem DJ CHRIS DJ na wesele!

Jak widać na załączonych filmach znam się na rozkręcaniu imprez i co najważniejsze przychodzi mi to z łatwością bo robię to z przyjemnością.